Црногорски симфониски оркестар, Црна гора

Солист: Нина Костова, пијано, Р.С. Македонија

Диригент: Марк Корович

 • 00

  Денови

 • 00

  Часови

 • 00

  минути

 • 00

  секунди

Дата

27 Јул 2024

Време

21:00

Цена

MKD300.00

Категорија

музичка програма
Предворје на Св. Софија

Локација

Предворје на Св. Софија

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *