Концерт на камерниот оркестар на МММ „Саша Николовски- Ѓумар“ , Р.С. Македонија

Солисти:

Симеон Гошев – виолина

Енис Аји – виолончело

 

 • 00

  Денови

 • 00

  Часови

 • 00

  минути

 • 00

  секунди

Дата

30 Јул 2024

Време

21:00

Цена

MKD200.00

Категорија

музичка програма
Црква Св. Софија

Локација

Црква Св. Софија
Цар Самоил 88, Охрид 6000

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *