Концерт посветен на Томислав Зографски и Стојче Тошевски

Анастасија Грговска – пијано

Шкељзен Бафтијари – пијано

 • 00

  Денови

 • 00

  Часови

 • 00

  минути

 • 00

  секунди

Дата

09 Авг 2024

Време

21:00

Цена

MKD200.00

Категорија

музичка програма
Црква Св. Софија

Локација

Црква Св. Софија
Цар Самоил 88, Охрид 6000

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *