Осмомартовски концерт со светскиот тенор Федерико Сера во организација на „Охридско лето“

Федерико Сера, тенор / Антонио Кампоногара, пијано – Италија

Дата

08 Мар 2024
Expired!

Време

19:00

Цена

MKD300.00

Категорија

музичка програма
Црква Св. Софија

Локација

Црква Св. Софија
Цар Самоил 88, Охрид 6000

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *