Премиера на театарска претстава „ГАЛЕБ“ од А.П.Чехов

Во режија на Багријана Попов

Н.У. народен театар Битола, Р.С. Македонија

 • 00

  Денови

 • 00

  Часови

 • 00

  минути

 • 00

  секунди

Дата

22 Јул 2024

Време

21:00 - 21:00

Цена

MKD300.00

Категорија

драмска програма
Долни Сарај

Локација

Долни Сарај

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *