Роденденски концерт на фестивалот Салса ансамбл „Меркадонегро“

 • 00

  Денови

 • 00

  Часови

 • 00

  минути

 • 00

  секунди

Дата

04 Авг 2024

Време

21:00

Цена

MKD500.00

Категорија

музичка програма
Долни Сарај

Локација

Долни Сарај

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *