Шпанска вечер

Акилес Мачадо – тенор (Венецуела)

Кенеди Морети – пијано (Бразил)

 • 00

  Денови

 • 00

  Часови

 • 00

  минути

 • 00

  секунди

Дата

25 Јул 2024

Време

21:00

Цена

MKD500.00

Категорија

музичка програма
Црква Св. Софија

Локација

Црква Св. Софија
Цар Самоил 88, Охрид 6000

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *