Свечено затворање на фестивалот Театарска претстава „Алиса во земјата на стравовите“

„Алиса во земјата на стравовите“

Од Ева Махковиќ

Во режија на Александар Поповски

Југословенски драмски театар Белград, Србија

 

 • 00

  Денови

 • 00

  Часови

 • 00

  минути

 • 00

  секунди

Дата

20 Авг 2024

Време

21:00

Цена

MKD500.00

Категорија

драмска програма
Антички театар

Локација

Антички театар
Антички театар Охрид

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *