Велигденски концерт на НУ „Охридско лето“ Охрид

Женски младински хор „Менада“, Тетово, Северна Македонија

Диригент: Ивица Зориќ

Дата

30 Апр 2024
Expired!

Време

20:00

Цена

MKD200.00

Категорија

музичка програма
Црква Св. Софија

Локација

Црква Св. Софија
Цар Самоил 88, Охрид 6000

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *