Влатко Стефановски – гитара, Р.С. Македонија

 • 00

  Денови

 • 00

  Часови

 • 00

  минути

 • 00

  секунди

Дата

26 Јул 2024

Време

21:00 - 21:00

Категорија

музичка програма
Антички театар

Локација

Антички театар
Антички театар Охрид

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *