Американска вечер – Светска премиера на театарската претстава „КРАЛ ЛИР“ од Вилијам Шекспир,

 • 00

  Денови

 • 00

  Часови

 • 00

  минути

 • 00

  секунди

Дата

28 Јул 2024

Време

21:00

Цена

MKD500.00

Категорија

драмска програма
Предворје на Св. Софија

Локација

Предворје на Св. Софија

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *