Изложба „Калиопе„ Жените во општеството, културата и науката

 • 00

  Денови

 • 00

  Часови

 • 00

  минути

 • 00

  секунди

Дата

18 Јул 2024

Време

19:30

Категорија

дополнителна програма
Центар за култура „Григор Прличев“ Мала сцена

Локација

Центар за култура „Григор Прличев“ Мала сцена

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *